Spoľahlivý Hyundai servis v Bratislave?

Odporúčania, skúsenosti a otázky ohľadom servisov, garančných prehliadok a podobne.
Pravidlá fóra
Pridávať len REÁLNE informácie a OBJEKTÍVNE názory. V prípade vyjadrenia pozitívnej či negatívnej skúsenosti pridajte čo najviac faktov. V prípade pridávania cien, resp. faktúr zo servisných úkonov žiadame, aby ste vo vlastnom záujme cenzurovali citlivé údaje, ako adresa, tel. č. a podobné údaje.
mirec77
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Júla 2022, 17:59

Spoľahlivý Hyundai servis v Bratislave?

Príspevok od používateľa mirec77 » 18. Júla 2022, 18:10

Dobrý deň,

som novým členom Hyundai klub Slovensko a rád by som sa opýtal, či by ste vedeli odporučiť dobrý servis pre Hyundai i30 Hatchback v Bratislave. Nemusí to byť autorizovaný servis, nakoľko auto už nie je v záruke. Manželka si kúpila auto 88kw, Benzín 1.6 (r.v.2015) s automatickou prevodovkou a chceme si spraviť základný servis, teda olej, filtre, brzdová kvapalina. Ešte by som sa rád opýtal...vymieňate aj olej v predovovke? Dočítal som sa na nejakých fórach, že olej v prevodovke sa má meniť po 60 000km, no zase inde som sa dočítal, že sa to nikdy nemení.
Budem vám vďačný za každú radu.

S pozdravom mirec

TominoTomi
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 5. Novembra 2019, 04:12

Re: Spoľahlivý Hyundai servis v Bratislave?

Príspevok od používateľa TominoTomi » 18. Júla 2022, 22:02

Ahoj, Ja roky servisujem v DM autoservis v Podunajských a som max spokojný. Kontakt 0911 483 100

Ale mám aj dobré dva servisy pri umyvárke - BA3 pri Figare. Tak povedz ktorá lokalita Ti je lepšia :)

robo6665
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 3. Augusta 2021, 19:28

Re: Spoľahlivý Hyundai servis v Bratislave?

Príspevok od používateľa robo6665 » 21. Septembra 2022, 20:07

čau ja mam santafe a chodim len do impa šamorin to je original hyundai a ceny su fakt dobre,a čo je najviac bonus,vymenia ti aj tebou prinesene diely a normalne zapišu do servisnej všetko ;)

Napísať odpoveď

Návrat na "Servisy"