Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Tu sa môžete pochváliť Vašim Háčkom - fotkami, opravami, úpravami, míľnikmi.
Pravidlá fóra
Pridávajte len fotografie a informácie o svojom vlastnom vozidle. Nepridávajte prosím fotky cudzích áut. Ďakujeme za pochopenie.
Používateľov profilový obrázok
MIKIM69
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14. Apríla 2021, 17:47

Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa MIKIM69 » 15. Apríla 2021, 20:47

Zatial iba malá ukážka..Pre niekoho som asi detailista ale na aute za 24530 E by som si vedel predstaviť aj trochu lepšie dielenske spracovanie.Ak si už človek pripláca za farbu,mohol by výrobca aj pribaliť sprej aby si to človek doma dostrekol,keď už Hyundai má na robotoch v lakovni krátke ramená,ktoré nedočiahnu na všetky miesta. :D ..Najlepšie sú videá z výroby ako tam všetci prikúkajú a kontrolujú. Ak si nevľimli ten bubon na spodu nárazníka,nechcem vedieť čo im ušlo pod plechmi... :D
Prílohy
Spodný čierny plast nárazníka.Vidno hlavne voči výfuku aký je vykrútený..
Spodný čierny plast nárazníka.Vidno hlavne voči výfuku aký je vykrútený..
Rozladenie..Nástrek lemu kufra a lemy ako základná šedá...To nemohli dať aspoň do odtieňa?
Rozladenie..Nástrek lemu kufra a lemy ako základná šedá...To nemohli dať aspoň do odtieňa?
IMG_20210414_180923.jpg
Pri umelom osvetlení..Farba sa mi páči tak aj tak...
Pri umelom osvetlení..Farba sa mi páči tak aj tak...
December 2020
December 2020

Používateľov profilový obrázok
Patrik
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 17. Októbra 2019, 10:21
Bydlisko: Dunajská Lužná
Kontaktovať používateľa:

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa Patrik » 15. Apríla 2021, 23:10

Auto mas nadherne. Ten Facelift je paradny. K tomu nastreku neviem. Je to zvlastne ale ani ja nemam na Engine Red lakovany ten diel kufra. Ten spodny naraznik si nemohol o cosi zachytit? Ak nie, skusil by som ho reklamovat. Predsalen, takto to vyzerat nema...
Hyundai i30 Fastback N Line+

Používateľov profilový obrázok
TheSamotek
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25. Októbra 2019, 12:49

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa TheSamotek » 15. Apríla 2021, 23:24

S tým podnárazníkom by som zbehol do servisu.. ohľadne kufra je všetko v poriadku a farba sedí, rozdiel vytvára len to, že tam nedávajú všetky vrstvy ako na zvyšok karosérie.. bohužiaľ niekde musia šetriť a zhodou náhod som na to doplatil aj ja, keď som odliepal fóliu, ktorá presahovala do kufrovej časti a odlepil som ju aj s lakom až na plech ..

Romes77
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 5. Marca 2021, 16:53

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa Romes77 » 15. Apríla 2021, 23:39

MIKIM69 napísal:
15. Apríla 2021, 20:47
Zatial iba malá ukážka..Pre niekoho som asi detailista ale na aute za 24530 E by som si vedel predstaviť aj trochu lepšie dielenske spracovanie.Ak si už človek pripláca za farbu,mohol by výrobca aj pribaliť sprej aby si to človek doma dostrekol,keď už Hyundai má na robotoch v lakovni krátke ramená,ktoré nedočiahnu na všetky miesta. :D ..Najlepšie sú videá z výroby ako tam všetci prikúkajú a kontrolujú. Ak si nevľimli ten bubon na spodu nárazníka,nechcem vedieť čo im ušlo pod plechmi... :D
Pytal som sa u nas znameho Hyundai predajcu,videl aj fotku a povedal ze ten vykruteni naraznik,tam len podat reklamaciu,moze byt, ze zrovna v tom mieste je slabost materialu, a dlhym posobenym tepla od vyfuku sa deformoval.

Používateľov profilový obrázok
MIKIM69
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14. Apríla 2021, 17:47

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa MIKIM69 » 16. Apríla 2021, 07:37

Slabosť materialu je tam určite.Vyrobili to asi z kvetu makového :D . Teplo od výfuku sa mi nezdá,všimol som si to pár dní po kúpe.Auto nemalo takmer nič najazdené..

Používateľov profilový obrázok
MIKIM69
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14. Apríla 2021, 17:47

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa MIKIM69 » 16. Apríla 2021, 11:43

Reklamácia na podnárazník podaná,čakám na vyjadrenie... :)

Používateľov profilový obrázok
Admin
Site Admin
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 16. Októbra 2019, 23:59
Answers: 1
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa Admin » 16. Apríla 2021, 12:53

Daj nam potom vediet, ako si pochodil. Inak si s autom spokojny?
Nežiadajte ma prosím o pomoc cez súkromnú správu. Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
MIKIM69
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14. Apríla 2021, 17:47

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa MIKIM69 » 16. Apríla 2021, 14:21

Čo sa týka jazdných vlastností a výkonu motora,musím vyjadriť spokojnosť..Aj spotreba je v danej kategórii v pohode...
Škoda,že prvý dojem pokazia drobnosti..Ako som už uviedol,rozhodilo ma to lakovanie v priestore kufra.Že je tak isto nastriekaná aj vnutorná časť kapoty nad motorom,to ani neriešim..Tak často sa zas neotvara.. :D
Uchytenie zadných plastových podblatníkov bolo komplet na oboch stranach povolené. To som dotiahol a je po probleme.Všimol som si to vsak na všetkych i30 s ktorými som sa stretol. :D ..Predné podblatníky nie sú dotiahnuté až k lemu blatníka,čo tvorí parádnu kapsu na uchytenie špiny a vlhkost..Ešte pri otváraní kapoty,[ zvyk zo starej audi a4|,sa mi v ruke ocitol zvazok kabeláže čo trčal pod palubkou. Ešte že som za to nezatiahol. :D ..Ten som zastrčil nazad a zmieril som sa s tým.[šetrenie].. :D
Hlučnosť podvozka?...Mám ešte 25 rokov starú Audi A4B5 ale I30,to je iný level...K horšiemu samozrejme..Vedel som že na novom aute su 18 kolá ale naivne som sa domnieval,že po 25 tych rokoch technologia postúpila a odhlučnenie bude vyriešené. Ono je jasne počuť každý odskočený kamienok v podblatníku ,tak asi len v gumách to nebude.. :D V starej audi ani šum.. :D
A na záver, ľavá strana dverí kufra je od ľavého blatníka viac odskočená do strany aj dolu. Ale ak sa na to nedívam,tak to nevadí.. :D
Ako som už vravel asi som moc náročný ale za tie peniaze by som čakal lepšie spracovanie.. 8-)

Používateľov profilový obrázok
MIKIM69
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14. Apríla 2021, 17:47

Re: Hyundai i30 Fastback 1.5 T-GDI

Príspevok od používateľa MIKIM69 » 20. Apríla 2021, 14:07

Tak som prišiel zo servisu..Ani klavír sa nedá tak rozladiť. :D
-Nástrek priestoru kufra. Fastback čo mali na predajni,tiež Dark Knight mal nástrek stejný..Viac neriešim.
-Medzery medzi kufrom a blatníkom. Technik to doladil dorazmi..Je to fajn,len pri zatváraní sa s tým musí tresknúť.Pri otváraní vyskočí jak
vyskakovačka..Dám tomu čas,ono sa to vymlátí.. :D
-Prehnutý podnárazník.. Tu som reklamáciu podával už v piatok.Garančný technik vyhrabal vyjadrenie,vraj to zamietli..Nejde o výrobnú vadu,prehol to podla nich nápor vzduchu..Šetrenie materiálu..V tých miestach nie je vraj výstuha.Neni to výrobná vada..Ohradil som sa,že ak mi nápor vzduchu zvlní kapotu a vykrúti dvere,či ani to nebude výrobná vada..Reklamácia sa podala znova.. :D Ale moc tomu nedávam.

Napísať odpoveď

Návrat na "Môj Hyundai"