Nový Hyundai Tucson

Tu sa môžete pochváliť Vašim Háčkom - fotkami, opravami, úpravami, míľnikmi.
Pravidlá fóra
Pridávajte len fotografie a informácie o svojom vlastnom vozidle. Nepridávajte prosím fotky cudzích áut. Ďakujeme za pochopenie.
Používateľov profilový obrázok
Admin
Site Admin
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 16. Októbra 2019, 23:59
Answers: 1
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa Admin » 28. Novembra 2021, 17:02

V zasade je potrebne vyuzivat siroke spektrum otacok motora, neist do cervenych samozrejme. Pri lahkej nohe radi prevodovka nizko, avsak ked plyn nehladkas ale stlacas, tak otacky pojdu hore. Neodporuca sa potom prvych 1000 km pouzivat tempomat.
Nežiadajte ma prosím o pomoc cez súkromnú správu. Ďakujem.

TomasB
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28. Novembra 2021, 11:13

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa TomasB » 28. Novembra 2021, 20:03

Okej, tak som rad, ze na to idem dobre. :)
TUCSON Hybrid 2021

Radeno
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 4. Marca 2022, 20:17

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa Radeno » 7. Marca 2022, 20:28

Krásne povozenicko. Presne taký sedlám od augusta 2021
Prílohy
20210819_144804.jpg
Hyundai Tucson 2021 Hybrid

mirecj82
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15. Apríla 2022, 00:05

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa mirecj82 » 15. Apríla 2022, 00:28

Čaute,
mám tiež nového Tucsona 2021, hybrid, 169kW, premium, nabehané cca 10 000km. Chcem sa vás spýtať, či ste nemali problém s únikom motorového oleja. Ja áno. Mal som vrchnú časť motora zaprskanú olejom. Bol som v servise, vraj nejaké tesnenie. 3 mesiace to bolo ok a teraz mám pocit, že sa to vrátilo. Vrch motora je zase trochu od oleja. Keď pozriem hladinu, je nad max. Nemáte niekto podobný problém? Ďalšia vec, keď odomknem auto, otvorím dvere a pár minút nenaštratujem, tak mi nejde zvuk z rádia. Musím vypnúť motor, nechať pár minút vypnuté a potom, keď znovu naštartuje, je to ok. V servise povedali, že je všetko ok a že sa nikto nesťažoval.

Používateľov profilový obrázok
Admin
Site Admin
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 16. Októbra 2019, 23:59
Answers: 1
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa Admin » 15. Apríla 2022, 08:13

Ake trasy jazdis? Vacsinou, ak je olej nad ryskou tak je to sposobene kratkymi trasami, kedy sa nestihne motor poriadne zahriat. Pripadne sa nedokoncuje vypalovanie filtra pevnych castic.

To s radiom je hlupost. Ak ti nefunguje pri vypnutom aute, tak je niekde chyba ktoru by mali odstranit.
Nežiadajte ma prosím o pomoc cez súkromnú správu. Ďakujem.

mirecj82
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15. Apríla 2022, 00:05

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa mirecj82 » 15. Apríla 2022, 10:00

Olej nad ryskou som mal už pri kúpe auta.Povedali mi v servise,že je to normálne, že toho oleja dávajú viac už pri výrobe auta. Jazdím denne približne 60 km. 30 km ráno a 30 km poobede. Nie je to málo a nie je to ani dôvod, aby unikal olej z vrchnej časti motora. V servise mi povedali,že je tam chybné tesnenie a že sa o tom vie. Tak ho vymenili a chvíľu to bolo v poriadku. A čo sa týka toho zvuku. Zvuk smeroviek, vybočenia z jazdného pruhu a tak ďalej funguje, ale rádio je ticho a to len vtedy, pokiaľ auto odomknem otvorím dvere a netlačím tlačidlo štart stop po dobu približne 1 min. Keď auto vypnem a nechám vypnuté približne dve minúty a potom znovu zapnem všetko funguje normáln. Príde mi to, ako keby sa odpojil zosilňovač z nejakého dôvodu. To znamená, že rádio funguje, aj pri vypnutom aute. Ale keď to auto odomkneš a otvoríš dvere musíš stlačit tlačidlo štart stop približne do minúty. Ak tak neurobíš ten zvuk nejde. Je to divné.

Riso
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25. Januára 2022, 17:38

Re: Nový Hyundai Tucson

Príspevok od používateľa Riso » 29. Augusta 2022, 18:53

Kto ma problém už z prednú sedačku u šoféra. Alebo prefukovnim dverí u šoféra. Od kúpi zastarala navigačka tu už vymenil predajca za novší. Asi som kúpil zlí kus.

Napísať odpoveď

Návrat na "Môj Hyundai"