Originál športové Alu pedále Hyundai/Kia Automat.prevodovka

Neslúži, ako firemná inzercia.
Pravidlá fóra
K inzerátu je potrebné uviesť aspoň základné informácie (krátky popis, reálny stav) a cenu - bez týchto základných informácii bude inzerát vymazaný. V ideálnom prípade pridajte aj fotografiu danej položky. Zvýši to tak šancu k rýchlemu predaju. Ďakujeme za pochopenie.
Martina
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 9. Augusta 2022, 17:13

Originál športové Alu pedále Hyundai/Kia Automat.prevodovka

Príspevok od používateľa Martina » 9. Augusta 2022, 17:18

Ahojte.
Mám na predaj originál hlinikové športové pedále Hyundai/Kia pre vozidál s automatickou prevodovkou.
Jednoduchá inštalácia - na inštaláciu brzdového pedálu treba zložiť pôvodný gumový kryt a potom jednoducho nasadiť hliníkový, plynový pedál sa nasádza priamo.

Brzdový pedál je absolútne nepoužitý, nerozbalený, ešte s neodlepenou ochrannou fóliou. Jedná sa o hlinikový športový brzdový pedál pre auto s automatickou prevodovkou, originál od výrobcu z Korei (KIA/Hyundai), číslo dielu 32825-2P000 .

Plynový pedál bol chvíľku používaný, nenesie známky používania ale nie je úplne nový. Číslo dielu je 32730-2H100 .

Jedná sa presne o túto sadu, ktorú mi predajca omylom poslal miesto sady na auto s manuálom a žiaľ neviem zohnať za rozumnú cenu brzdový a spojkový pedál na moje auto s manuálom a mať len plynový pedál hlinikový nevyzerá dobre :)
https://www.ebay.com/itm/392932584755?m ... media=COPY

Prosím skontrolujte si kompatibilitu podľa čísla dielu, podľa mojich informácií určite sedí na vozidlá s automatickou prevodovkou Hyundai Ioniq, i30 2018 a novšie, Kia Ceed, Niro, Soul....

Cena 20€

Osobný odber v BA, po dohode pošlem poštou/packetou.
IMG_2935.JPG
IMG_2936.JPG

Návrat na "Predaj"