Zimné pneumatiky BFGoodrich G-force winter 2

Návody, servisné manuály, užívateľské príručky a pod.
TominoTomi
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 5. Novembra 2019, 04:12

Zimné pneumatiky BFGoodrich G-force winter 2

Príspevok od používateľa TominoTomi » 7. Novembra 2019, 05:25

Ahojte, ak sa rozhodujete pred kúpou zimných pneumatík, ale neviete sa rozhodnúť, tak mám pre vás tip. Ja skoro každý rok kupujem nové pneu a vždy som rád za rôzne recenzie, tak možno to niekomu pomôže. Asi 3r po sebe som kupoval Yokohama Bluearth winter v905. Boli to super pneu, ale pri väčšej rýchlosti na mokrej ceste mali občas problém. Teraz mi kamoš poradil tieto BFGoodrich v rozmere 205 55 R16 91H. Už som ich otestoval aj v daždi pri teplote od 2st až po 17st. Perfektný odtok vody, skrátená brzdná dráha aj pri väčšej rýchlosti. Vyjazdené prihy na diaľnici plné vody tiež bez problému. Otestované aj pri full zaťaženom aute, dobre držia aj v zákrutách. Zatiaľ som spokojný s výberom. Som ešte zvedavý na sneh, ale myslím, že pri v- vzore nebude problém. Spotrebu neriešim pri pneu, ide mi o brzdnú dráhu na vode a ostatné. Hlučnosť je tiež v norme. Verím, že to niekomu pomôže pri výbere. Pneumatiky sú váš jediný spoj s cestou, ale treba samozrejme jazdiť s rozumom. Veľa šťastných kilometrov :)

Návrat na "Technické okienko"