Prehrávanie Videa Android Auto

Návody, servisné manuály, užívateľské príručky a pod.
Lukas0369
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Mája 2021, 12:51

Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa Lukas0369 » 3. Mája 2021, 17:53

Na fóre a skupine bolo nespočetné množstvo otázok ako spustiť video, youtube, zrkadlenie mobilu cez Android Auto.

Donedávna to bolo možné, avšak bolo potrebné vykonať dodatočné úpravy systému, ktoré boli častokrát nevýhodné. To sa však zmenilo!

Prvýkrát za 3 roky si teraz užívatelia bez dodatočných úprav zariadení so systémom Android môžu vychutnať vyššie spomenuté aplikácie pre Android Auto.

Android Auto Apps Downloader to urobí za Vás. Jednoducho vyberte aplikáciu, ktorú chcete nainštalovať do telefónu. Po dokončení inštalácie s klasickým rozhraním Android si môžete začať užívať aplikáciu, ktorú ste si práve nainštalovali pre Android Auto.

UPOZORNENIE: Všetko vykonávate na vlastné riziko. Dbajte na bezpečnosť v premávke a venujte sa riadeniu. Buďte ohľaduplný voči iným vodičom.

Postup:

1. Je potrebné si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu AAAD do zariadenia Android:

Priamy odkaz: https://github.com/shmykelsa/AAAD/relea ... elease.apk

Odkaz na developera: https://github.com/shmykelsa/AAAD

2. Následne v aplikácii máme možnosť stiahnuť jednu ľubovoľnú aplikáciu. V prípade, že chcete ďalšie je potrebné počkať mesiac, alebo si zaplatiť PRO verziu (3.5€) cez PayPal bránu. Po dlhom podržaný prsta na aplikácií sa Vám zobrazí popis danej aplikácie.

Obrázok

Testované: CarStream - Aplikácia, ktorá prehráva videa z Youtube.

3. Nainštalovať aplikáciu cez AAAD, otvoriť ju v mobile na prvotné načítanie

4. Užívajte si aplikáciu v Android Auto.


Obrázok

Obrázok

Ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek, budú dodatočné dodané. Odkaz na aplikáciu je so súhlasom developera

barney222
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 5. Mája 2021, 18:40

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa barney222 » 5. Mája 2021, 18:42

waauuu paráda ďakujem

Syrokrem
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 6. Mája 2020, 06:22

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa Syrokrem » 5. Mája 2021, 20:00

Podobne veľké ďakujem

gomezica
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28. Februára 2020, 11:09

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa gomezica » 6. Mája 2021, 19:55

Parada, velke diky, sice nie vsetky "appky" funguju, ale youtube ide uplne pozeratelne (jemny fps drop) a dokonca aj za jazdy 8-)

johnl
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15. Decembra 2019, 11:50

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa johnl » 12. Mája 2021, 13:36

Super Ďakujem

gomezica
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28. Februára 2020, 11:09

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa gomezica » 17. Mája 2021, 15:56

Kedze neviem este odpovedat na sukromne spravy (nemam dostatocny pocet prispevkov) tak napisem sem, co som skusal tak AA mirror ani AA stream mi nejde, a logicky ani peformance monitor(je iba pre koncern).

Nemal som moc casu to moc skumat, mozno ked to postelujem tak pojde, ale zatial nic.

Ten youtube ide, ale ked som sa pripojil na druhy den, tak odo mna ziadalo znova sa prihlasit do googlu, koli historii a playlistu :roll:

Adyno9
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 2. Apríla 2021, 21:08

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa Adyno9 » 18. Mája 2021, 17:02

:D všetko funguje. Dakujem

Syrokrem
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 6. Mája 2020, 06:22

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa Syrokrem » 18. Mája 2021, 19:10

Car stream na YouTube stačí ale na prehrávanie väčších súborov z internej pamäte mobilu nestačí. Aspoň 1Gb avi súbor nešrotí ale menšie mp4 idú tak nevim...
Čo tá FERMATA AUTO má niekto skúsenosť?
Sreen2Auto a AAMirror na Hyundai teda nefungujú či? Dik
Obrázok
Naposledy upravil/-a Syrokrem v 20. Mája 2021, 09:44, upravené celkom 1 krát.

Lukas0369
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Mája 2021, 12:51

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa Lukas0369 » 19. Mája 2021, 22:05

Ahojte,

Carstream výlučne len na youtube. Všimol som si, že prihlásenie neostane stále uložené. Zvuk niekedy pár sekúnd mešká inak OK

Fermata auto funguje u viacerých co majú hyu prehráva to videa z pamäte. Ci prehra film o veľkosti 1gb+ plynule asi nie je otázka aplikácie ale rýchlosti čítania z mobilu a celkovej jednotky

Screen2auto a AA mirror nefunguje s hyu.

AA mirror plus funguje. Keď spustite aplikáciu na jednotke automobilu je potrebné zobrať mobil do ruky a povoliť na ňom zrkadlenie. Túto akciu je potrebné kliknúť po každom zapnutí. Jediná možnosť ako to zautomatizovat je len cez aplikáciu microdroid. Vedel by som napísať príkaz v danej appke ak by bol záujem

barney222
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 5. Mája 2021, 18:40

Re: Prehrávanie Videa Android Auto

Príspevok od používateľa barney222 » 20. Mája 2021, 09:01

Fermatu mam vyskusanu ide výborne uz. budem len toto. používať na prehravanie hudby a videa, ano v carstream je miwrne oneakorenie zvuku. ale myslím ze to je lepšie ako nic. Skúšal aom aj AAMIRROR PLUS aj SCREANTOAUTO tam zrkadlenie funguje, aa stream padal ale vyzera ro nadejne ovládať aplikacie priamo na displeji ale pozeral som tam uz dlho update nebol.

Napísať odpoveď

Návrat na "Technické okienko"