Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

PIskot
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13. Januára 2021, 14:55

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa PIskot » 6. Februára 2021, 20:54

Majcus napísal:
6. Februára 2021, 18:00
PIskot napísal:
6. Februára 2021, 09:59
Prosím vás neviete či výbava s rádiom ktoré má bluetooth teda nie to najslabšie má dab antenu ? Chýba mi iba tá anténa a neviem či mám začať alebo čakať na anténu.

Ďakujem
Ja DAB anténu nemám a ide všetko v poriadku. Ak to má DAB tak to v rádiu je vidiet DAB/FM. Ale ide to bez toho.
Ale 8 palcové rádia sú pripojené na GPS cez, ktoré si berie dátum. :)
Áno viem že to pôjde aj bez toho ale chcel som to už mať na komplet :) a nerad to rozoberám viac krát lebo je väčšia pravdepodobnosť že niečo začne vŕzgať.

polarka27
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 25. Januára 2021, 22:37

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa polarka27 » 11. Februára 2021, 13:08

....
Naposledy upravil/-a polarka27 v 11. Februára 2021, 15:12, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
Majcus
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 19. Júla 2020, 22:00

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa Majcus » 11. Februára 2021, 13:17

polarka27 napísal:
11. Februára 2021, 13:08
Našel jsem na internetu zajímavé rádio . - má někdo povědomost, zkušenost ?



Stav :Nový Faktura :Vystavuji fakturu s DPH model :MT-9368-464
Přehrávatelné formáty souborů :.aac, .ape, .flac, .mp3, .wav, .wma
Typy přehrávaných médií :SD karta, USB
Rádio :Informace RDS, pásmo AM, pásmo FM
Funkce :dotyková obrazovka, ekvalizér
Konektory :AUX, minijack, RCA Sub-out (subwoofer), USB
Komunikace :Bluetooth, Wi-Fi

OPERAČNÍ SYSTÉM: Android 10 RAM : 2 GB GRAFIKA: Mali 450 MP GPU FLASH PAMĚŤ: 16 GB
CPU: 4 x 1,2 GHz OBRAZOVKA: LCD 9 "s rozlišením 1024 x 600 pixelů
VÝKON:  4 x 45W
MODULY: Wi-Fi / GPS / Bluetooth

mnoho jazyků
RADIONAWIGATION SPOLUPRACUJE S OVLÁDÁNÍM ŘÍZENÍ KOL .............. ??? tomuto nerozumím
NAVIGACE GPS (online a offline) - VŽDY AKTUÁLNÍ MAPY ZADARMO
SADA AUDIO RCA VÝSTUPŮ: FL / FR / RL / RR / SUBWOOFER A VIDEO VSTUPY (např. Pro připojení tuneru DVB-T)
PROVOZ RCA REVERZNÍCH KAMER
BLUETOOTH MODUL PRO HANDS FREE
BLUETOOTH AD2P - PŘEVOD HUDBY ZE SVÉHO TELEFONU BLUETOOTH - ŘEŠENÍ MNOHEM JEDNODUŠŠÍ NEŽ AUX
WI-FI
MIRROR LINK - schopnost přenášet obraz z telefonu na obrazovku našeho rádia
GRAFICKÝ OPRAVOVAČ (EQUALIZER)
PŘEHRÁVAČE HUDBY A VIDEA / FOTOGRAFIE
USB ZÁSUVKA
RADIO DAB +  (volitelně)
OBD  (volitelně)
DVR - záznamník trasy  (volitelný)
TUNER DVB-T  (volitelně)

a mnoho dalších funkcí a možností !!
To je ale neoficialne rádio a tento topic je o výmene originálneho 5 palcového na 8 palcové či už s navigáciou alebo bez navigácie.
i30 Fastback (MY 2018 - PDe), 1.4 T-GDI

PIskot
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13. Januára 2021, 14:55

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa PIskot » 12. Februára 2021, 11:54

Výmena rádia úspešná aj všetko ide. Aj aux aj to svieti. :) Len by som mal otázku aj vaše rádio je take horúce zo zadu ? Alebo niečo mám zle ? A po aktualizacii 2020-2 mi pri každom zapnutí píše túto hlášku.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Majcus
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 19. Júla 2020, 22:00

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa Majcus » 12. Februára 2021, 15:33

PIskot napísal:
12. Februára 2021, 11:54
Výmena rádia úspešná aj všetko ide. Aj aux aj to svieti. :) Len by som mal otázku aj vaše rádio je take horúce zo zadu ? Alebo niečo mám zle ? A po aktualizacii 2020-2 mi pri každom zapnutí píše túto hlášku.
Obrázok
Výborne a môžem sa opýtať ako ste zapojili teda ten AUX?

Mne sa hrialo rádio keď som mal zle zapojenie káblov teda nesprávne boli piny a vtedy mi ani nešla kamera. Túto hlášku som nedostal. Skúste si keď tak resetovať rádio do továrenských nastavení.

Skúsili ste zamknúť SD kartu?

Edit: Vidím, že tam máte pripojený telefón možno je to chyba s parovaním telefónu.
i30 Fastback (MY 2018 - PDe), 1.4 T-GDI

PIskot
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13. Januára 2021, 14:55

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa PIskot » 12. Februára 2021, 17:25

Neviem či som mohol niečo zle zapojit. Repraky hraju. Svieti. Hra. Nav. ide. Usb a aux ide. Tlacitka na volante idu. Navigaciu do pristrojovky mi pridalo. Tak neviem.

Je to chyba tych informácií či čo to je. Jedine premavku mi otvori ta je prazdna a zvyšné 4 keď chcem kliknut vtedy to vyhodi tú hlášku.

Používateľov profilový obrázok
Majcus
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 19. Júla 2020, 22:00

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa Majcus » 12. Februára 2021, 17:54

PIskot napísal:
12. Februára 2021, 17:25
Neviem či som mohol niečo zle zapojit. Repraky hraju. Svieti. Hra. Nav. ide. Usb a aux ide. Tlacitka na volante idu. Navigaciu do pristrojovky mi pridalo. Tak neviem.

Je to chyba tych informácií či čo to je. Jedine premavku mi otvori ta je prazdna a zvyšné 4 keď chcem kliknut vtedy to vyhodi tú hlášku.
Takže ak dobre chápem tak máte pripojený telefón cez wifi a zdieľate internet s rádiom čím by vám malo brať live informácie. Táto hláška ste spomínal sa objavuje aj pri štarte rádia?

Otázka ohľadom AUX tu ma zaujíma či ste si dali originál alebo z AliExpresu USB hniezdo. Prípadne ako ste riešili zapojenie toho AUX nejakým adaptérom? Vlastná výroba?
i30 Fastback (MY 2018 - PDe), 1.4 T-GDI

PIskot
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13. Januára 2021, 14:55

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa PIskot » 12. Februára 2021, 19:49

Áno presne a zobrazí sa pri každom štarte a aj ked kliknem
Na hociktoru informáciu okrem premávky. Ale aj ked telefon nezdiela wifinu tak to vyskakuje.

Hniezdo mám z ali ale kupoval som s Poľska original kabel ten na usb a aj hniezdo s odstrihnutym konektorom. Ale hniezdo bolo s Kony a nepasuje. Dufal som ze bude pasovať. A mam teraz navyše jeden kabel z ali na usb lebo tam boli problemy s odoslanim a nechodilo to tak som si zaobstaral iny.

Používateľov profilový obrázok
Majcus
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 19. Júla 2020, 22:00

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa Majcus » 12. Februára 2021, 20:58

PIskot napísal:
12. Februára 2021, 19:49
Áno presne a zobrazí sa pri každom štarte a aj ked kliknem
Na hociktoru informáciu okrem premávky. Ale aj ked telefon nezdiela wifinu tak to vyskakuje.

Hniezdo mám z ali ale kupoval som s Poľska original kabel ten na usb a aj hniezdo s odstrihnutym konektorom. Ale hniezdo bolo s Kony a nepasuje. Dufal som ze bude pasovať. A mam teraz navyše jeden kabel z ali na usb lebo tam boli problemy s odoslanim a nechodilo to tak som si zaobstaral iny.
Ake ste objednal z Ali konkretne? Ja mam original ale ak ste nasli na Ali nieco co sadlo tak ho tu pridajte nech ostatni vedia co objednavat. Vdaka :)

S tou hlaskou no neviem uprimne ze co. Skusali ste ten reset?
Dnes budem v aute tak pozriem ako to je u mna softver a tak.
i30 Fastback (MY 2018 - PDe), 1.4 T-GDI

PIskot
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 13. Januára 2021, 14:55

Re: Ako nato: Výmena OEM rádia 5" Audio za 8" AVN s navi/bez (BONUS schémy Facelift verzie)

Príspevok od používateľa PIskot » 12. Februára 2021, 21:35

Všetko čo nebolo z alegro bolo z vašich linkov :)

Napísať odpoveď

Návrat na "i30 3. gen (2017 - )"