Menu Zavrieť

Výrobca roku 2018

ýrobca roku 2018

Britský magazín BBC TopGear ocenil značku Hyundai titulom „Výrobca roku 2018“ v tematickom vydaní Awards 2018. TopGear vyzdvihol v článku najmä rýchly rozvoj samotnej značky za posledné roky a širokú produktovú radu. Najviac zaujal „mega-hyped“ (populárny) model i30 N, ekologický hatchback IONIQ, ale aj nevšedne vyzerajúca, pohodovo jazdiaca KONA Electric.

Po desaťročiach, čo sme Vám hovorili, že má Hyundai menej osobnosti, ako hudba, ktorú počujete na zákazníckej linke, sa Kórejci konečne odviazali. Hyundai sa teraz môže pýšiť hotovým arzenálom modelov áut, ktorý mu môžu ostatné automobilky v tichosti závidieť. Smoliar, ktorý získa prvú cenu? Skromný Hyundai zašiel ďalej!“ píše BBC TopGear. Hyundai v súčasnosti ponúka pravdepodobne najširšiu paletu produktov v automobilovom priemysle. Od malých mestských presúvadiel, cez tradičné ale aj „hot“ hatchbacky až po malé či veľké SUV. To všetko s rozmanitými možnosťami pri výbere motorizácie – spaľovacie, hybridné, elektrické či vodíkové ústrojenstvá.

Tony Whitehorn, prezident a CEO Hyundai Motor UK uviedol: „Uznanie Výrobca roku 2018, od časopisu BBC TopGear je dôkazom toho, ako ďaleko sme zašli za posledné desaťročie. V roku 2008 sme v Británii predali len 28 tisíc vozidiel, aj to len na základe nízkej ceny. Teraz, v roku 2018 patríme medzi 10 najväčších výrobcov automobilov v UK a do konca roku predáme viac ako 90 tisíc vozidiel. Dôvodom číslo jeden je dizajn! Naša značka sa neustále vyvíja a sme veľmi radi, že sme schopní zákazníkom ponúknuť podstatne väčší výber, ako doposiaľ„.

 

https://www.hyundai.news/uk/

Pridaj komentár