Menu Zavrieť

N Line už aj pre i30 Fastback

N Line už aj pre i30 Fastback

Hyundai predstavil športovú výbavu N Line už aj pre i30 Fastback! Po klasickej í tridsiatke sa teda dočkajú aj priaznivci Hyundaiáckeho coupé. Pre zákazníkov teda pribudne veľmi zaujímavý kompromis medzi klasickým Fastbackom a Fastbackom N. Fastback teda v packete N Line získa dynamické štýlové prvky, ktoré idú po vzore ostrej verzie N. Iný však bude aj podvozok, ktorý poskytne o čosi športovejší zážitok z jazdy. Nevylepšuje sa teda len samotný dizajn vozidla, ale aj jeho jazdné vlastnosti či zvukový prejav.

Vylepšený dizajn Fastbacku N Line

Druhý model Hyundai so športovou výbavou, i30 Fastback N Line, umožní ešte väčšiemu počtu zákazníkov, užívať si pri šoférovaní výnimočný pocit N. Hyundai i30 Fastback N Line kombinuje eleganciu nášho 5-dverového coupé s vycibreným výberom prvkov N Line. Tie boli koncipované pre zákazníkov, ktorí chcú ešte ostrejší charakter svojho vozidla.“ hovorí Andreas-Christoph Hofmann, CEO Hyundai Motor Europe HQ pre marketing.

Vylepšený dizajn Fastbacku N Line je odvodený od celkom nového Fastbacku N, ktorý bol len nedávno predstavený na parížskom autosalóne. Jeho súčasťou je pozmenený predný nárazník s maskou a LED dennými svetlami. Zmenou prešli aj hlavné svetlomety, ktoré majú čierne vnútorné plochy. zadný nárazník tiež nie je obyčajný. Nájdeme tam krásnu červenú líniu, ktorú tvoria odrazové sklá. Zadná hmlovka dostala tvar trojuholníka a spodok nárazníka zdobí parádny difúzor. Vnútri nájdeme športové sedadlá s perfektným bočným vedením, plaketu N na športovom volante, kovové pedále a hlavicu riadiacej páky.

Rozšíril aj ponuku motorizácii.

Hyundai súčasne s predstavením N Line výbavy pre i30 Fastback, rozšíril aj ponuku motorizácii. Kým bola doteraz N Line dostupná len v kombinácii s motorm 1.4 T-GDi, odteraz je dostupná aj pre 1.0 T-GDi. V tejto motorizácii sa však bude zmena týkať iba dizajnu. Podmanivejší zážitok z jazdy bude teda ponúkať stále iba verzia 1.4 T-GDi (ak nerátame samotné N). Vďaka 140 koňom, lepšou odozvou motoru na plyn, optimalizovaným nastavením podvozku a výraznejším zvukom výfuku, si jazdu naozaj užijete. K zdokonalenejším jazdným vlastnostiam budú prispievať aj 18 palcové disky obuté na Michelin PS4 a väčšie kotúčové brzdy.

Výbava N Line pre Hyundai i30 Fastback sa na našom trhu objaví už koncom roka. Čo poviete?

 

https://press.hyundai.cz

 

 

Pridaj komentár