Menu Zavrieť

Hyundai sa stal značkou roka 2018

Hyundai sa stal značkou roka 2018

Čestný titul „Red Dot: Brand of the Year 2018“ hovorí celkom jasne, že Hyundai sa stal značkou roka 2018. Pôsobenie Hyundaiu v súťaži Red Dot Award bolo neskutočne plodné. Tento rok nazbieral Hyundai kopu ocenení v kategórii komunikačný dizajn, kedy získal štyri tituly Red Dot a tri Red Dot: Best of the Best. Práve vďaka svojmu vynikajúcemu dizajnu a kreativite, dostal uznanie v podobe titulu Značka roka 2018.

Hyundai Motor Company

Red Dot Award patrí medzi najuznávanejšie medzinárodné dizajnérske súťaže na svete. Každoročne sa hľadajú najlepší z najlepších v kategóriach produktového dizajnu, komunikačného dizajnu a dizajnového konceptu. Hyundai tento rok bodoval svojimi inovatívnymi riešeniami v oblasti dizajnu, jeho kvalitou a celkovým know-how pre riadenie značky. „Hyundai, na veľmi presýtenom a náročnom trhu, opakovane kreatívne a s mimoriadnym úspechom oslovuje svojich zákazníkov, a dokáže im zrozumiteľne vysvetľovať technickú podstatu svojich automobilov. Tento inovatívny prístup značky je veľmi kreatívny a kvalitný.“ povedal zakladateľ Red Dot Award, Prof. Dr. Peter Zec.

Produktový dizjanu Hyundaiu

Slávnostne odovzdávanie cien Red Dot Award prebehne už 26. októbra v Berlíne, kedy si Hyundai, v zastúpení Wonhong Cho, prevezme cenu za najúspešnejšiu značku od samotného zakladateľa Red Dot. Po odovzdávaní cien sa približne 1400 medzinárodných hostí presunie na párty Designers’ Night, ktorej súčasťou bude aj výstava “Design on Stage”. Všetky ocenené projekty značky Hyundai budú následne vystavené, od 28. októbra 2018 do 13. januára 2019, v berlínskom múzeu komunikácie.

 

https://www.red-dot.org/

https://press.hyundai.cz/

Pridaj komentár