Menu Zavrieť

Hyundai predstavil N Option

Hyundai predstavil N Option

Na parížskom autosalóne, v premiére, Hyundai predstavil N Option, čo predstavuje celkovo 25 rôznych doplnkov pre individualizáciu exteriéru aj interiéru pre vozidlá divízie N. Hyundai tieto doplnky predstavil na „koncepčnom“ vozidle Hyundai i30 N „N Option“. Táto ponuka pre skutočne náročných užívateľov by mala byť na trhu dostupná už v blízkej dobe. Hyundai sa zameral na tých najnáročnejších šoférov, ktorí chcú ešte viac umocniť výnimočnosť svojich výkonných vozidiel. Momentálne ide však stále iba o víziu, a tak nie je úplne jasné, ktoré z predstavených doplnkov, bude aj reálne dostupných k zakúpeniu.

S našim portfóliom Hyundai N otriasame postavením konkurencie, a našim zákazníkom prinášame novú úroveň výkonu a emócii. Vývoj našich vozidiel pramení z motoristického športu a účasti v ňom. Nový Hyundai i30 N Line spolu s koncepčným N Option ilustrujú našu snahu o sprístupnenie Hyundai N širšiemu okruhu zákazníkov„, povedal Thomas Schemera, výkonný viceprezident divízie N a motošportu v Hyundai Motor Group.

Ako sme spomenuli, Hyundai i30 N „N Option“ ukázal až 25 rôznych doplnkov. medzi diely exteriéru patrí napríklad zadný spojler z uhlíkových vlákien s logom N, kapota z uhlíkových vlákien s integrovanými nasávacími otvormi, extrémne štyri koncovky výfuku a predná maska doplnená červenou linkou. Za povšimnutie stoja aj monštrózne 20 palcové disky kolies, na ktorých budú obuté špeciálne nízkoprofilové pneumatiky. V interiéri nájdeme ozdobné prvky z uhlíkových vlákien na prístrojovej doske, okolo výdychov, na kľučkách dverí a na volante. Horná časť prístrojovej dosky, ľahké športové anatomické sedadlá a volant sú obšité kvalitnou Alcantarou a prešívané červenou líniou. Nechýbajú ani športové pedále, riadiaca páka a niekoľko ďalších prvkov. Tak čo poviete? Ako vyzerá takto oháknuté Nko?

 

https://press.hyundai.cz/

Pridaj komentár