Menu Zavrieť

Hyundai i20 získal titul

Hyundai i20 získal titul

Obľúbený Hyundai i20 získal titul najlepšieho kompaktného vozidla v rebríčku „TÜV Report 2019“, ktorý zostavil nemecký automobilový časopis Auto Bild. Model i20 vládne svojmu segmentu kompaktných mestských vozidiel s priemerným výskytom závažných závad iba v 3 percentách technických prehliadok (s priemerným nájazdom 33 000 km), uskutočňovaných nemeckou organizáciou TÜV. V celkovom hodnotení sa tento malý Hyundai nachádza na 7. priečke. Tento výsledok môže byť dôležitým ukazovateľom pre Hyundai, ale aj pre samotných zákazníkov, ktorí pri výbere auta prihliadajú na jeho kvalitu a spoľahlivosť. Taktiež si teraz môžeme otvorene povedať, že kvalita nemusí ísť ruka v ruke s vysokou cenou.

Auto Bild, najväčší nemecký motoristický časopis, spolu s organizáciou TÜV vyhodnotili výsledky technických prehliadok až 8,8 milióna vozidiel, v období 7/2017 až 6/2018.

Až 8,8 milióna vozidiel

Auto Bild, najväčší nemecký motoristický časopis, spolu s organizáciou TÜV vyhodnotili výsledky technických prehliadok až 8,8 milióna vozidiel, v období 7/2017 až 6/2018. Vozidlá sú v TÜV Reporte rozdelené do viacerých kategórií podľa veku, ale aj iných kritérií. Jednotlivé kategórie zahŕňajú napríklad kompakty, SUV, MPV, elektromobily, hybridy či drahšie, resp. lacnejšie modely. Víťazom každej vekovej kategórie je automobil s najmenším počtom závažných chýb. Jednotlivé modely s najnižšou chybovosťou sú zaradené medzi 10 najspoľahlivejších v celkovom hodnotení. Auto Bild nakoniec vyhlasuje najspoľahlivejší model v každom jednom segmente/kategórii. Najspoľahlivejším vozidlom je podľa „TÜV Report 2019“ Porsche 911, naopak najmenej spoľahlivým je Dacia Logan.

Nový model Hyundai i20

Spoľahlivosť a kvalita

Nový model Hyundai i20, resp. jeho jemný facelift, neboduje iba s najvyššou kvalitou vo svojom segmente. Modernizované pohonné ústrojenstvo spĺňa už teraz najprísnejšiu emisnú normu EURO 6d Temp, ktorá nadobúda platnosť 1. septembra 2019. Ide teda aj o leadra vo svojom segmente, v oblasti ochrany životného prostredia. Za povšimnutie taktiež stojí bohatá komfortná a bezpečnostná výbava. Zákazníka poteší aj komplexná záruka, ktorá trvá celých 5 rokov bez obmedzenia najazdených kilometrov. K tomu patrí 5 rokov bezplatných asistenčných služieb a 5 rokov bezplatných technických prehliadok vozidla. Navyše je táto záruka prenosná aj na nového majiteľa, pri predaji vozidla.

 

https://press.hyundai.cz

Pridaj komentár